Zwrot lub wymiana

Klient ma prawo do zwrotu lub wymiany zakupionego towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od zawarcia umowy. Warunkiem niezbędnym przyjęcia zwrotu jest:

1. Prosimy o zwrot produktu z metkami bez znamion noszenia. Produkt nie może być w jakikolwiek sposób zniszczony, a jego stan powinien być w stanie w jakim został wysłany. Opakowanie (ozdobne pudełko) w którym dostarczane jest zamówienie jest integralną częścią zamówienia. W przypadku niespełnienia powyższych warunków, zakup nie będzie podlegać zwrotowi lub wymianie. Prosimy również o dołączenie dokumentu oświadczenia odstąpienia od umowy oraz dowodu zakupu. Produkt prosimy przesłać na adres:

Le Brate Marta Dyszkant Katarzyna Zapała s.c.
Plac Staszica 2
26-021 Daleszyce
tel. + 48 691 140 989 , +48 662 019 419

2. Prosimy o załączenie wypełnionego oświadczenia odstąpienia od umowy  wraz z odsyłanym produktem lub wysłanie oświadczenia za pośrednictwem poczty e-mail na adres: contact@lebrate.eu

3. Koszt przesyłki pokrywa Klient.

4. Zwrot wpłaty dokonywany jest w ciągu 14 dni od daty zgłoszenia. Forma zwrotu środków będzie dokonana na rachunek bankowy podany przez Klienta w oświadczeniu odstąpienia od umowy.

5. Jeżeli Konsument wybrał sposób Dostawy inny niż najtańszy, zwykły sposób Dostawy oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

Reklamacja

Jeżeli chcesz zareklamować towar, skontaktuj się z nami pisząc na adres: contact@lebrate.eu

1. Produkt wraz z formularzem reklamacyjnym oraz dowodem zakupu prosimy przesłać na adres:

Le Brate Marta Dyszkant Katarzyna Zapała s.c.
Plac Staszica 2
26-021 Daleszyce
tel. + 48 691 140 989

2. Prosimy o załączenie wypełnionego formularza reklamacyjnego , w przypadku uznanej reklamacji, zwrot środków będzie dokonany na rachunek bankowy podany przez Klienta w formularzu reklamacyjnym.

Otrzymałeś/łaś inny produkt niż w zamówieniu. Postaramy się pomoc jak najszybciej, w tej sytuacji skontaktuj się z nami, pisząc na adres: contact@lebrate.eu